StereoUkraine [#018]: The Maunt # Jamala

THE MAUNT

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Гурт The Maunt був заснований у місті Києві у 2015 році. Тоді вийшов дебютний однойменний міні-альбом та відбувся перший концерт гурту.

Сучасний постійний склад команди The Maunt був сформований наприкінці 2016:
Алекс Форст — вокал, гітари, клавішні
Євген Крутоголов — бас-гітара
Артем Сидоренко – барабани

У червні 2016 у The Maunt  вийшов другий міні-альбом — «Restart». У березні 2018 гурт презентував третій ЕР – «Escape» — що з’явився завдяки співпраці The Maunt з саунд-продюсером та клавішником Олександром Писарчуком в київській студії pm_sound.

В новому міні-альбомі The Maunt — 5 треків: три – англійською мовою та дві композиції — «Сни» «Дим» – українською.


Сторінка гурту у Facebook

 

JAMALA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Перший сингл співачки — «History Repeating» – з’явився у 2009.

Широкому загалу артистка стала відомою після виступу на Міжнародному конкурсі молодих виконавців «Нова хвиля — 2009» в Юрмалі, де вона отримала Гран-прі. Ще одною нагородою стала перемога Джамали у міжнародному пісенному конкурсі «Євробачення `2016». Співачка виступила з піснею «1944»

На сьогодні у дискографії Jamala  три довгограючі студійних альбоми: «For Every Heart» (2011), «All or Nothing» (2013) та «Подих» (2015). До того ж, у 2014-м з’явився EP «Thank You» (з 5 треками). У цей міні-альбом увійшла композиція «Заплуталась».

У березні 2018 року – до речі, за декілька днів до народження дитини у співачки – вийшов сингл «Крила». Його заплановано включити у майбутній ЕР Джамали.

Сторінка співачки у Facebook

Поделиться: