Фільм Depeche Mode “Spirits In The Forest” покажуть в Україні 21/11/2019

Depeche Mode випускають “Spirits In The Forest” — новий документальний фільм «за результатами» свого останнього на сьогодні світового концертного турне Global Spirit Tour 2017—2018. Воно відбулося на підтримку чотирнадцятого лонгплею “Spirit”. Музична кінокартина буде показана у четвер, 21 листопада одночасно у всьому світі. Це буде єдиний кінопоказ стрічки «на великому екрані». В Україні також у цю дату відбудеться демонстрація “Spirits In The Forest”, в тому числі, в Києві, Одесі, Харкові. Прем’єру в Україні представляє компанія KyivMusicFilm.

Режисером фільму — традиційно для більшості усіх візуальних робіт Depeche Mode починаючи з 1986 року — виступив нідерландський фотохудожник, кліп-мейкер, кінорежисер Антон Корбейн. Їм були “завідеофіксовані” фінальні шоу Global Spirit Tour, що гурт відіграв у липні 2018 в Вальдбюне (Berliner Waldbühne) – в театрі під відкритим небом в Берліні. Berliner Waldbühne перекладається як «Берлінська лісова сцена», тож, поєднання назви локації з ім’ям 14-го альбому Depeche Mode “Spirit”, ймовірно, народило ідею озаглавити кінострічку «Духи у лісі». Крім очікувано яскравих концертних зйомок у фільм увійшли особисті історії шістьох фанів, на яких дуже вплинула музика гурту.

В Global Spirit Tour музиканти відіграли близько 130 концертів, які побачили понад 3 мільйоні глядачів. В тому числі, Depeche Mode виступили у Києві в НСК «Олімпійський» 19 липня 2017. На честь виходу альбому у березні 2017 з’явиловся перше для нашої країни інтерв’ю з фронтменом гурту Дейвом Гааном. Його у Мілані взяв український журналіст та радіо-DJ, ведучий аудіо журналу STEREOBAZA — Stereoigor.

Його можна прочитати, послухати або подивитися відео-версію тут:

Після показу “Spirits In The Forest” в Києві у Х.Л.А.М. [Художники Літератори Артисти Музиканти] заплановано провести DM-фан-вечірку, щоб знову згадати та обговорити незабутні моменти виступів одного з найкращих концертних гуртів у світі — Depeche Mode. Та, звичайно, потанцювати. За DJ-пультом Stereoigor [Stereobaza] та Smirnov [AbyShoMusic].
Подробиці на сторінці DEPECHE after-movie PARTY:

Квитки надійдуть у продаж 26 вересня. Їх можна буде придбати на сайті Spirit In The Forest

Попередній «великий лайв» Depeche Mode було також знято у столиці Німеччини. 129-хвилинний «Live in Berlin» вийшов 5 років тому, у листопаді 2014. Він задокументував на честь тринадцятого студійного альбому Depeche Mode «Delta Machine» (фрагмент – нижче).

Офіційна FB-сторінка “Spirits In The Forest” в Україні

Читайте / слухайте також ексклюзиіне інтерв’ю Stereoigor з співзасновником Depeche Mode – Энді “Fletch” Флетчером:

Поделиться: