StereoUkraine [#024] Very the Jerry # Cepasa

VERY THE JERRY

Хіп-хоп-проект Very The Jerry був заснований у 2016 році у Києві на лейблі “Рукоділля”.

За 2016 було знято 3 перших відео на 3 перших сінгла, один з яких був записанй за участю LAUD (тут StereoUkraine про LAUD).

У 2017 році нігерієць Джеррі Ойедамола (J Don Oyedamola) познайомився з київським саунд-продюсером Dj Kodzu (Юрій Медведь), та залишив лейбл.

З того моменту проект співпрацює зі студією Na Hate Records. У лютому 2018 вийшов перший ЕР  Very The Jerry – “Take Over”. Very The Jerry відвідав Z-Games, Belive, Atlas Weekend, Hedonism, Koktebel Jazz Fest та інші фестивалі.

У листопаді 2018 з’явився ЕР “Toy Gun”, який був створений під час літнього туру.

Сторінка Very The Jerry у Facebook

 

CEPASA

Cepasa – проект Павла Ленченка.
Дебютний альбом Cepasa – «Doing Right» – вийшов у 2012.

Через декілька місяців відбувся перший лайв-виступ Cepasa – у ролі warm-up гостя на концерті ісландського гурту GusGus (інтерв’ю Stereoigor з GusGus тут)

У жовтні 2014 вийшов другий студійний альбому Cepasa “Nove”. У грудні того ж 2014 Павло Ленченко запросив гітариста Олександра Давидннка, бас-гітариста Антона Мігунова та почав готувати концертну програму у форматі “full live”.

Після презентації нової концертної програми у 2015 році лайв-бэнд Cepasa виступив у новому форматі на фестивалях Джаз Коктебель, Ostrov Festival, Белые Ночи, Країна Мрій, Atlas Weekend, Hedonism Festival, Crazzy Days, Polyana Festival, Porto Franko Festival, MRPL City Fest.

У березні 2016 року вийшов третій студійний альбом Cepasa – «Noises – Always Beautiful».

1 грудня того ж 2016 року у столичному клубі Atlas відбувся концерт “White Noises” – аудіо-візуального перфоманс, який Cepasa готував разом з художниками по світлу братами Дмитром та Євгеном Андрущенками.

У 2017 році Cepasa став переможцем премії Yuna 2017 у номінації “Новий Подих”. У квітні 2017 відбулась прем’єра першого україномовного релізу Cepasa – 100 бажань.

У листопаді 2018 CEPASA презентував четвертий студійний альбом “Dark Beauty”

Сторінка Cepasa у Facebook

Поделиться: