StereoUkraine [#018]: The Maunt # Jamala

THE MAUNT

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Гурт The Maunt був заснований у місті Києві у 2015 році. Тоді вийшов дебютний однойменний міні-альбом та відбувся перший концерт гурту.

Сучасний постійний склад команди The Maunt був сформований наприкінці 2016:
Алекс Форст – вокал, гітари, клавішні
Євген Крутоголов – бас-гітара
Артем Сидоренко – барабани

У червні 2016 у The Maunt  вийшов другий міні-альбом – “Restart”. У березні 2018 гурт презентував третій ЕР – «Escape» – що з’явився завдяки співпраці The Maunt з саунд-продюсером та клавішником Олександром Писарчуком в київській студії pm_sound.

В новому міні-альбомі The Maunt – 5 треків: три – англійською мовою та дві композиції – “Сни” “Дим” – українською.


Сторінка гурту у Facebook

 

JAMALA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Перший сингл співачки – “History Repeating” – з’явився у 2009.

Широкому загалу артистка стала відомою після виступу на Міжнародному конкурсі молодих виконавців «Нова хвиля – 2009» в Юрмалі, де вона отримала Гран-прі. Ще одною нагородою стала перемога Джамали у міжнародному пісенному конкурсі «Євробачення `2016». Співачка виступила з піснею «1944»

На сьогодні у дискографії Jamala  три довгограючі студійних альбоми: “For Every Heart” (2011), “All or Nothing” (2013) та “Подих” (2015). До того ж, у 2014-м з’явився EP «Thank You» (з 5 треками). У цей міні-альбом увійшла композиція «Заплуталась».

У березні 2018 року – до речі, за декілька днів до народження дитини у співачки – вийшов сингл «Крила». Його заплановано включити у майбутній ЕР Джамали.

Сторінка співачки у Facebook

Поделиться: